LV | RU  
Piezvani: +371 29339907

PAR MUMS

 

HOTEL EXPERT

– inovatīvs viesnīcu biznesa konsultāciju uzņēmums, kas piedāvā plašu pakalpojumu un sadarbības  klāstu, kuru laikā Jūs iegūsiet praktisku informāciju par veiksmīgu viesnīcu biznesa veidošanu, galvenos vadmotīvus, būtiskas viesmīlības darbības nianses, izdevumu analīzi, kā arī dažādus mārketinga trikus, kas orientēti uz klienta vēlmju un vajadzību izpratni.

 

Mūsu misija ir palīdzēt Jums sasniegt un pat pārsniegt biznesa un mārketinga mērķus, izmantojot stratēģisko plānošanu, efektīvi cilvēku vadību, apmācību un attīstību.

 

Mūsu komandas profesionāļi sniegs Jums palīdzību pilnveidot uz uzlabot savu pakalpojumu servisu, lai vistuvākajā nākotnē, tas nestu Jums peļņu biznesā.

evita_zvarte_420x420

Evita Žvarte

Viesnīcu biznesa eksperte

Vairāk kā 15 gadu pieredze viesnīcu biznesā vadīšanā, darba organizācijā.
Izglītība: Maģistra grāds Uzņēmējdarbībā “Tūrisma stratēģiskā vadībā” (Turībā), bakalaura grāds “Pedogoģijas un Psiholoģijas izglītībā” (LU)

Iveta Apine

Iveta Apine

Vadības un komandu izaugsmes trenere,
Personāla semināru vadītāja

Vairāk kā 14 gadus vada grupas bizsnesa iemaņu un personīgās izaugsmes pilnveidei.
Izglītība: Maskavas sistēmisko risinājumu un konsultāciju institūts (2014 – šobrīd), Baltic Coaching Center (2009), Certified Practicioner of NLP and Advanced Train the Trainer Course graduate (NLP Midwest Omaha Nebraska, 2001, 2003, 2012). M. A. LU Starptautiskā ekonomika un bizness (2010), B. A. Konkordijas starptautiskā universitāte Igaunijā (1997).

diana urtane

Diāna Urtāne

Interjera dizainere
vilnis sluka

Vilnis Slūka

Profesionāls fotogrāfs
janis neiders

Jānis Neiders

Sertificēts arhitekts, dizaina speciālists

Vairāk kā 8 gadu pieredze arhitektūras biznesā. Savas zināšanas un pieredzi papildinājis darbā Amsterdamā (Nīderlandē). Veido arhitektūras projektus, vizualizācijas, kuros radīts līdzsvars starp estētiskumu, funkcionalitāti un izmaksām. Specializējas 3D risinājumos.  Izglītība:  Maģistra grāds RTU (Rīgas Tehniskā Universitāte) Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte.

Nekustamie ipasumi

Marsels Vapne

Nekustāmā īpašuma specialists

Sertificēts Nekustamā īpašuma speciālists. Vairāk kā 10 gadus strādā Nekustamā īpašuma jomā ar projektu attīstību un investīciju objektiem. Darba mērķis ir katrā darījuma procesā rast īpašniekam maksimālo peļņu.