LV | RU  
Piezvani: +371 29339907

Dizaina idejas 2015

Lieliskas un kreatīvas dizaineru idejas, kuras ikviena viesnīca vai restorāns varētu ienest savā ikdienā, tādējādi radot smaidu tūristu sejās, modenru skatu uz mūsdienu straujo attīstību un galvenais, panākot savam uzņēmumam pievienoto vērtību.

MĒNESS LAMPA

meness lampa

Lai gūtu lielāku noslēpumainību un romantismu, dizaineri izveidojuši lampas, kuras iededzot, tās pārvēršas par lielu mēnesi.

 MĀKONIS LAISTĪTĀJS

makonis laistitajs

makonu laistitajs 2

Korejas dizainers Jeong Seungbin no kompānijas DailyLife Lab izdomājis īstu prieku visiem augiem – “lietus puķpods”. Šī, pie sienas stiprināmā konstrukcija, ir aprīkota ar ūdens filtru, balta mākoņa veidolā, un ielejot šajā mākonī ūdeni, tas lēnām pārvēršas par lietus pilītēm.

GAISMEKĻI NO VECĀM PUDELĒM

PUDELES

pudeles lampa

Ar  LED Bottle Cork palīdzību vecas pudeles par pārvērst par skaistām un orģinālām lampām. LED Bootle Cork ir izveidots kā pudeles korķis, kurā ierīkotas gaismas diodes un akumulātors, kas uzlādējās ar USB.

MĒBELES, KURĀS VAR UZLĀDĒT TELEFONUS

Galds ladetajs

IKEA dizaineri ir izveidojuši mēbeļu sēriju un aksesuārus, kuros ierīkota ierīce, starp kuru var uzlādēt   mobilos tālruņus.

ROLL DVIEĻI

DVIELI

dvielis

Dizainers Jenny Pokryvailo izdomāja orģinālus un kreatīvus virtuves dvieļus. Tos salokot, dvielis pārvēršas kā sushi roll, un vairs nemētājas kaut kur.

ILŪZIJAS TASĪTES

Iluzijas

Labi pastrādājuši ir Japānas dizaineru komanda un izveidojuši unikālu trauku sēriju” Valsis”. Kā jau Jūs nojaušat viss noslēpums slēpjas tasītes spoguļa virspusē, kas atspoguļo apakštasītes zīmējumu.

PRIECĪGAIS GALDS

JAUTRAIS GALDS

JAUTRAIS GALDS 2

Burvju prizmas galdu izveidojis dizainers Jon Foster. Saules gaismai uzspīdot uz galda konstrukcijas, izstaro dažādu leņķu krāsainus starus, tādējādi telpā ienesot brīnumainu apgaismojumu.

SPĪDĪGĀS AUSTIŅAS

CAURSPIDIGAS AUSTINAS

Stereo austiņas The Glow Laser tumsā luminiscē un ķer mūzikas ritmu. Ļoti izdevīga vēlo vakara stundu skrējējiem, kas kalpos arī kā labs atstatorotājs.

Lieliska viesnīc

DĪVĀNS – NILZIRGS

DIVANS

Ierīkojot šādu dīvanu  viesnīcas interjerā, īpašnieki nošaus ar vienu šāvienu divus zaķus – ikviens tūrists gribēs tādā nofotgrāfēties un interneta sociālie tīkli būs pilni ar šāda dīvana – nilzirga bildēm. Labs reklāmas triks. Dizainers Maksimo Rieri.

GAISMAS GRĀMATZĪMES

GRAMATZIMES

GRAMATZIME

Viesnīcas bibliotēkā vai lobby grāmatmīļiem iespējams piedāvāt stilīgas un orģinālas grāmatzīmes. Autors Peleg Design.

ĒRTS KONTAKTS

KONTAKTS

Dizainera Seungwoo Kim ideja ir paaugstināt drošību, lietojot elektroierīces.  Ergoekonomiska, ierīce ar caurumu vidū, kas tumsā spīd, tādējādi norādot, ka laiks to izraut no kontakta un ekonomēt elektrību.

GLĀZE VIRSOTNE

GLAZE

GLAZE VIRSOTNE

Stiklinieku komanda no Oregano izveidoja glāžu kolekciju, veltot to kalnu virsotnei Hood, kuras augstums 3450m.