LV | RU  
Piezvani: +371 29339907

Kas biznesa tūristiem ir vissvarīgākais viesnīcas izvēlē?

biznesa turists  biznesa turists

Biznesa tūrists ir viens no svarīgākajiem viesnīcas klientu segmentiem, kas var veicināt daļu no viesnīcas ieņēmumiem. Kas būtu jādara, lai biznesa tūrists būtu apmierināts ar servisu un kļūtu par regulāru pastāvīgu viesi?

Tas ir ļoti vienkārši.

Dodiet viņiem to, ko viņi vēlas!

Biznesa cilvēku atsauksmēs un vērtējumos ļoti bieži tiek gūtas atbildes uz visiem jautājumiem, kas nepieciešams tieši šim segmentam, sākot ar to, kā jāiekārto istaba un beidzot ar biznesa iespējām viesnīcas mājas lapā. Un vissvarīgākais šajā visā ir tas, ka tai nav obligāti jābūt „biznesa viesnīcai”. Daudzi viesi, kuri dodas darba darīšanās neprasa plašas konferenču un sanāksmju telpas, tās viņiem, iespējams, nodrošina uzņēmuma birojos. Bieži vien svarīgākās lietas ir pavisam vienkāršas un ikdienišķas, piemēram, pietiekami daudz kontaktligzdu, gludeklis, ar ko izgludināt drēbes pirms svarīgākas tikšanās, tumšie aizkari, lai var kārtīgi izgulēties pēc ilgā lidojuma.

Ātri un teicami sakari un citas istabu iespējas

viesnicu kontakti   Viesnicu kontakti

Lielākā daļa darījuma cilvēku izmanto portatīvos datorus, planšetes un vienu vai vairākus telefonus, un tos visus vajag lādēt, lai tie būtu pilnā gatavībā no rīta. Tāpēc vismaz 4 vai vairāk kontaktligzdu ir nepieciešams ierīkot viesnīcas istabā. Pārliecinieties, ka jums ir tik pat daudz adapteru priekš starptautiskiem biznesa viesiem un sagrupējiet šīs kontaktligzdas ap gultu un galdu, lai būtu visas ērtības. Kluss ledusskapis, mikroviļņu krāsns un tējkanna, tas viss atstās lielu baudu biznesa tūristam.

Darba galds, ātrs WIFI &AV iekārtas

desks   hotel desk

Daudziem biznesa tūristiem darbs neapstājas brīdī, kas tie atgriežas savā viesnīcas istabā. Bieži vien viņiem ir jāgatavojas uz nākamo konferenci un jāturpina strādāt. Un ne vienmēr ir komfortabli strādāt gultā vai, sēžot atpūtas krēslā. Šāds darbs var būt apgrūtinošs un nomācošs. Tāpēc darba galds ir ļoti svarīgs viesnīcas istabā, tādējādi atvieglojot darbu pie biznesa prezentācijām vai, piemēram, rīkojot skype video zvanus. Protams, ātrs un bezmaksas WIFI, ir obligāts nosacījums. A/V iekārtas (audio/video) viesnīcas istabā, kas būtu viegli savienojamas ar modernāko ceļotāju ierīcēm, dotu ļoti lielu plusu izvēlētai viesnīcai.

Komfortabls atpūtas krēsls un datora seifs

orbit-in  laptop safe

Bizness var būt ļoti nogurdinošs un pēc garās darba dienas neko vairs negribas darīt, izņemot iekrist atpūtas krēslā un skatīt TV. Tāpēc šajā gadījumā atpūtas krēslam vai dīvānam būtu jābūt ērtam un pietiekami lielam, lai varētu izstiept kājas.

Datora seifam jābūt vismaz tik lielam, lai tajā ietilptu portatīvais dators un būtu pieejama ar kontaktligzda, lai dators pilnībā tiktu uzlādēts, kamēr Jūsu esiet izgājis.

Pareizs apgaismojums (īpaši skapī)

gaimsa s1   gaismas

Tas ir ļoti svarīgs faktors biznesa ceļotājiem. Labs apgaismojums drēbju skapī vai pie tā, dod lielākas iespējas nesajaukt uzvalkus tumši zilā vai melnā krāsā, un, lai nerastos neērta situācijas lielā apgaismojumā kādā konferencē.

Gludināmais dēlis un gludeklis vai veļas mazgāšanas pakalpojumi

ironing   krekli

Biznesa cilvēkiem vizuālajam izskatam ir jābūt perfektam, un nav piedodama neviena ieloce vai saburzīta apkaklīte. Tāpēc šie pakalpojumi ir vairāk nekā nepieciešami viesnīcās, kas grib uzņemt biznesa cilvēkus.

Trenažieru zāle vai fitnesa centrs

Gym   jym in a hotel

Uzturēt savus sportiskā gara mērķus un nepalaisties slinkumā ir viens no lielākajiem izaicinājumiem biznesa cilvēkiem. Viegls treniņš un iespēja sadedzināt dienas stresu viesnīcas fitnesa centrā, kas būtu atvērts 24stundas diennaktī, dodu vēl vienu būtisku plusu pie viesnīcas izvēles.

Veselīgas ēšanas iespējas

hotel restaurant   Hotel Lobby

Kad biznesa cilvēks ir fokusējies uz savu darbu tik ļoti, ka varētu šķist, dzīvo viesnīcā veselu mūžību, svarīgi ir rast iespēju labi un veselīgi paēst. Un ir labi, neizejot no viesnīcas, apmeklēt restorānu vai baru, un saņemt lielisku, veselīgu maltīti. Patiesībā šāds tūrists viesnīcai ir visizdevīgākais, kas gan dzīvošanu, gan ēdināšanu izmanto vienuviet. Kā arī bieži vien biznesa cilvēki savas tikšanās sarunā viesnīcas bārā vai restorānā, tāpēc svarīgi būtu nodrošināt dažas sēdvietu iespējas, kas dotu nelielu privātāku noskaņu.

Brokastis būtu jāpasniedz ilgāk nekā ierasts, lai biznesa cilvēkam nevajadzētu agri celties augšā un steigties nenokavēt brokastis.

Biznesa centrs

business centre   Business Center

Pat ja jūsu viesnīcā nav konferenču vai sanāksmju telpas, labi būtu, ja ierīkotu biznesu centru. Aprīkotu ar visu nepieciešamo biznesa cilvēkam, ko viņi ļoti novērtē: printeris, fakss, kopēšanas iespējas un WIFI bezmaksas.

Apskates iespējas un iepirkšanās

businessman-shopping-bags   riga_redbuses_1-0x0

Bieži vien biznesa cilvēkiem ir ļoti maz brīva laika, lai apmeklētu vismaz dažus no populārākajiem objektiem vai veikt nelielu suvenīru iepirkšanu savai ģimenei vai draugiem, un tāpēc ir svarīgi, lai viesnīcas administratori varētu nokonsultēt viesus, kādas ir viņu iespējas nelielajā laika posmā, ko viņi var pagūt apskatīt un kur aiziet labi iepirkties.

Laba atrašanās vieta

Viesnīca atrodas labā atrašanās vietā, kur viegli pieejams sabiedriskais transports, attālumi starp lidostu, dzelzceļa un autostaciju, kā arī ērti taksometra pakalpojumi. Tas viss atvieglo biznesa cilvēka viesošanos attiecīgajā valstī.

Labs naktsmiers

room   room

Ērta gulta, tumšie aizkari un laba skaņas izolācija ir galvenie faktori labam miegam. Un ļoti svarīgi ir nodrošināt viesa istabu ar durvju izkārti „netraucēt”, tādējādi izvairoties no nejaušiem miera traucējumiem no istabeņu vai administratoru puses.

Cena

420x420_4    viesnicas istaba

Daudziem biznesa cilvēkiem ir zināms budžets komandējumam un papildus ekstras ir jāmaksā no savas kabatas. Tāpēc pārliecinieties, ka biznesa klases cena ir šajā diapazonā, un papildus maksas tiek ierobežotas līdz minimumam vai skaidri apkopotas rēķinā.