LV | RU  
Piezvani: +371 29339907

INNOCENT CAFE/ ILLY – teicams paraugs biznesam

Ir parasts otrdienas rīts. Ielas sāk mosties, cilvēki dodas uz saviem darbiem. Miegaini, kūtri, vēl nepamodušies. Un, tā vien šķiet, ka rīta uzmundrinošā kafija nudien noderētu ikvienam.

Un lūk, kas to būtu domājis, ka  ir viena neliela kafejnīca pašā Rīgas centrā, kurā ienākot, kā izrādās…Tu nebūsi vienīgais, kas meklē tasi kafijas vai kādu rīta brokastu šķīvi. Redzētais patīkami liek izbrīnīties! Daudzie apmeklētāji plkst. 10:00 no rīta, draudzīgā, nepiespiestā čalošana, plašais brokastu galda klāsts (6Eur) un dikti mājīgā, tāda kā savējā atmosfēra. Un neatkarīgi no tā, vai esi pirmo vai jau desmito reizi, sajūtas pārņem tik draudzīgas, ka, šķiet, esi ieskrējis ciemos pie sava drauga uz rīta kafiju un kādu karstmaizīti.

INNOCENT CAFE – kafejnīca, kas darbojas jau vairāk kā 4 gadus, paplašinājusies, pilnveidojusies, branču aizsācēja un labākas kafijas illy pārstāve.

Innocent cafe       brivdienas-14

Vieta, kur strādā kafijas meistari, varētu pat teikt sava amata fani, kuri perfekti zin visu par kafijas mākslu un sniedz ikvienam kafijas tīkotājam tieši tādu kafiju kādu tas vēlas.  Un, kas ir pats interesantākais, ka publika šeit ir visdažādākā, sākot no biznesa vides cilvēkiem beidzot ar hispteriem.

Īsumā var teikt, ka INNOCENT CAFE ir vieta, kuru var ņemt par paraugu kafejnīcu – restorānu biznesam. Paraugs it visā. Atmosfērā. Interjera dizainā (ikkarts stūrītis ir pārdomāts, pareizi izmantots). Pakalpojumu piedāvājuma klāstā (plašs ēdienu un karsto dzērienu klāsts tiek piedāvāts no agra rīta līdz vēlam vakaram). Un apkalpošanā, kas ir draudzīga, neuzmācīga un visādā ziņā ļoti viesmīlīga.

brivdienas-8   brivdienas-5

 innocent cafe

Ja dodieties pastaigā pa Blaumaņa ielu, un Jums ir brīvs laiciņš, iegriezieties šeit un nobaudiet kādu krūzi izsmalcinatas kafija un ne tikai….

brivdienas-1

Mans novēlējums šai burvīgais vietai – pasist sev uz pleca un pacelt krūzi gardas kafijas par 4 ražīgiem darba gadiem un novēlēt radošumu, optimismu un veiksmi vēl nākamajiem 44!